O nas

Od 1990 roku na rynku polskim. Należymy do grupy firm współzależnych EJV (JVD, Velkom, Eksim). Zajmujemy się dystrybucją na zasadzie wyłączności na Polskę: angielskich farb Crown, tapet obiektowych i rezydencjalnych www.eksim.plwww.jvd.plwww.wallswork.com (prod. Wielka Brytania, Francja, Włochy, Holandia, Belgia, Szwecja, Hiszpania), tkanin dekoracyjnych obiciowych i zasłonowych (prod. Wielka Brytania, Francja, Hiszpania), fototapet na flizelinie i winylu - www.tapetomat.pl  (prod. Szwecja i Włochy). Od wielu lat zaopatrujemy najlepsze w Polsce sklepy detaliczne. Mamy także ofertę dla wykonawców, projektantów i deweloperów.

Cokolwiek robimy i gdzie jesteśmy, zawsze i niezmiennie (już od ponad 20 lat) jesteśmy jednakowo wrażliwi na piękne wnętrza. Jesteśmy pasjonatami wzorów i kolorów. Jesteśmy  impulsywni a jednocześnie chłodni w ocenie nowych trendów. Otwieramy zawsze drzwi dla niesprawdzonych  jeszcze pomysłów ale jesteśmy także przywiązani  do tradycji i klasyki.  Codziennie  wykonujemy swoją pracę z jednakową pasją. Jeździmy, podglądamy innych, oceniamy, wybieramy i proponujemy starannie naszym partnerom to –  co jest aktualnie najlepsze na świecie. Poświęcamy naszej pracy więcej czasu niż go mamy. Satysfakcja z dobrze wykonanej pracy jest dla nas zwykle ważniejsza niż jej efekty biznesowe. Nieustanny kurs na „nowości”  jest dla nas inspiracją do działania, osiągania satysfakcji naszej i naszych partnerów. Widzimy małe szczegóły w większym obrazie  i odwrotnie. Widzimy kolory, tekstury, desenie i  wszystko co zaspakaja estetyczne potrzeby konsumenta.. Widzimy tapety i farby wszędzie i o każdej porze dnia i nocy. Paryż, Mediolan, Amsterdam, Frankfurt, Bruksela i Londyn odwiedzamy corocznie w poszukiwaniu najlepszych kolekcji. Wiemy z wyprzedzeniem rocznym co będzie „trendy”. Odczytujemy to czym myślą liderzy z naszej branży: Stijlinstituut Amsterdam,  Orbitato Brazylia,  2G2L Fashion Design  Consulting (Francja), Dan Project (Japonia), Global Research Kolor (USA), stilbüro bora.herke.palmisano (Niemcy).

Wpływy społeczeństwa, architektura, moda i design łączą się, tworząc szeroki, trwały fundament dla nowych trendów. Wszystko, co jest nowością w kolekcjach producentów i edytorów czeka na Ciebie u nas. W sumie cztery światy fascynującego stylu i wzornictwa.

Czy potrzebujesz cennych informacji i prezentacji na temat aktualnych trendów? Jeśli tak, to mamy dużo do zaoferowania. Znajdziesz wszystko o czym powyżej w naszym showroomie w Lublinie.

                                      

Jesteśmy członkiem BCC                         Laureat Gazele Biznesu                                Uczestniczymy w Rzetelna Firma