Kolor miedziany – nowości w Eksim

Dodatki wykonane z miedzi, jak również w jej kolorze, nadają wnętrzu elegancji, szlachetności i delikatności. Ten modny w ostatnim czasie kolor wpisał się już właściwie w trendy, ponieważ wiele najmodniejszych aranżacji wnętrz wykorzystuje moc miedzi.

Eksim wprowadza obecnie kilka nowości które wpisują się w ten trend – zapraszamy do zapoznania się z nowościami (kliknij w nazwę kolekcji w celu zapoznania się ze zdjęciami):

- Metallic Copper to nowy kolor dostępny w gamie farb metalizowanych od Crown. Miedź przeżywa obecnie swój renesans a dzięki tej farbie Twoje ściany oraz meble w ciągu kilku chwil nabiorą niesamowitego charakteru w stylu vintage!
Puszki o pojemności 1.25L możesz zamówić w Eksim (cena detaliczna ok 110 PLN/puszka)

-  Pure - najnowsza kolekcja od Graham & Brown została zaprojektowana ręcznie w studio przy użyciu metody drukowania blokowego i odzwierciedla 70 letnią historię marki. Metaliczne tusze, włóknisty substrat oraz organiczne wzornictwo to cechy rozpoznawalne dla tej kolekcji. Niezwykle modna kolorystyka zawarta w tej kolekcji składa się głównie z odcieni szarości, miedzi, bieli i czerni. Cena katalogu 240 PLN netto, cena det. tapet ok 240 PLN.

- Precious Metals – najnowsza kolekcja od Arthouse czerpie inspiracje z luksusowych metali takich jak miedź, złoto, srebro itp. Ta kolekcja nada Twoim ścianom ekskluzywny charakter, przy zachowaniu dobrego stylu. Cena katalogu 240 PLN netto, cena det. tapet ok 160-210 PLN.

Zespół Eksim

Tagi: , , , , , , , , ,
Napisano w Co nowego w Eksim