Portfolio – nowa marka od Guy Masureel

Portfolio jest nową marką od uznanego belgijskiego producenta tapet Guy Masureel (właścieciela takich marek jak Khroma, Khlara). Jest nam bardzo miło poinformować że Eksim został wyłącznym dystrybutorem tej marki w Polsce. Dwie pierwsze kolekcje Rialto i Palazzo będą miały swoją premierę na targach Interior Design Forum, które odbędą się 1 marca na Stadionie Narodowym w Warszawie. Będzie można je obejrzeć na stoisku nr 22  (JVD).

Już dzisiaj zapraszamy do zapoznania się z z tymi oraz innymi nowościami na naszej stronie www (kliknij w nazwę kolekcji):

Rialto - współczesna kolekcja na najwyższej jakości flizelinie od belgijskiego producenta Guy Masureel. Przepiękne magnolie, liście, kwiaty i drzewa w jasnych odcieniach bieli i pasteli czynią kolekcję Rialto niezwykle uniwersalną i łatwo sprzedawalną.

Palazzo - kolekcja zachowana w stylu współczesnej klasyki na najwyższej jakości flizelinie od belgijskiego producenta Guy Masureel. Elegancka i ponadczasowa – kolekcja Palazzo wygląda zjawiskowo zarówno w klasycznych jak i współczesnych wnętrzach.

Restored - w zeszłym roku Brewster zaprezentował kolekcję Reclaimed, która okazała się wielkim sukcesem. W tym roku idąc „za ciosem” prezentujemy kolekcję Restored, która zawiera surowe, industrialne wzornictwo. Perełką tej kolekcji jest z pewnością pierwsza na rynku tapeta tablicowa w 2 odcieniach – czarnym i szarym!

Eclipse - czarno-białe wzornictwo, najwyższej jakości podkłady i najnowsze technologie produkcji. Pierwsze reakcje klientów wskazują że będzie to nasz tegoroczny hit!

Celine - przepiękna kolekcja  z elementami marynistycznymi. Kolekcja która łączy w sobie wybrzeża Skandynawii, Lazurowe Wybrzeże i egzotyczne Karaiby.

Solstice - kwiaty, geometria i egzotyka w bardzo kolorowym wydaniu. Kolekcja z zabarwieniem etnicznym dla klientów dla których dom to oaza szczęścia i pogody ducha.

Zespół Eksim

Napisano w Co nowego w Eksim