Farby Gotowe

Kolekcja Crown Neutrals

Kolekcja Crown Neutrals

Świeże, neutralne odcienie inspirowane pięknem natury, dla spokojnych wnętrz. Kluczowe korzyści: dostępne w 2 wersjach: - matowe (bezpołyskowe) - idealne do zamaskowania nierównych powierzchni na ścianach i sufitach. - satynowe - subtelny efekt połysku, przeznaczone dla najbardziej ruchliwych miejsc w domu, takich jak hole i klatki schodowe. W 99% wolne od rozpuszczalników. Wielkości opakowań: 40ml, 2,5L. Jak nanosić: Pędzlem lub wałkiem. Wydajność: 2,5L - 35m2. Czas schnięcia: Suchość dotykowa po 2-4H. Pokrywalna po 4H. Emisja VOC: Minimalna.

Zdjęcia 13

katalogi dostępne

Kolekcja Crown Period

Kolekcja Crown Period

Zakres specjalnie dobranych odcieni pozwoli stworzyć stylowy wystrój w Twoim domu. Kluczowe korzyści: Stwórz atmosferę epoki, która Cię inspiruje. Dostępny w tradycyjnym wykończeniu prawdziwego matu. Są w 99% wolne od rozpuszczalników. Wielkości opakowań: 2,5L i 40ml. Jak nanosić: pędzlem lub wałkiem. Wydajność: 2,5L - 35m2. Czas schnięcia: Suchość dotykowa w 2-4H. Pokrywalna po 4H. Emisja VOC: Minimalna.
Zdjęcia 31

katalogi dostępne

Kolekcja Crown Indulgence

Kolekcja Crown Indulgence

Luksusowa, matowa emulsja do ścian i sufitów. Kluczowe korzyści: Gęste, kremowe farby z efektem powłoki 'miękkiej' w dotyku. Unikalny i innowacyjny skład z mikroskopijnymi mikrosferami, które dają ciepłą i zmysłową fakturę. Jest łatwa do zastosowania i rozprowadza się ją bez wysiłku. Wielkości opakowań: 2,5L, i 125ml. Jak nanosić: pędzlem lub wałkiem. Wydajność: 35m2. Czas schnięcia: Suchość dotykowa w 2-4H. Pokrywalna po 4H. Emisja VOC: Niska.Zdjęcia 25

katalogi dostępne

Kolekcja Crown Feature Wall

Kolekcja Crown Feature Wall

Kolekcja łatwych w użyciu, ekscytujących matowych kolorów do ścian akcentowych i detali. Są one w 99% wolne od rozpuszczalników i praktycznie bezwonne. Kluczowe korzyści: Praktycznie bezwonne. Trwałe i bezpołyskowe. Bogata, kremowa konsystencja. Idealne kolory. Wielkości opakowań: 1,25 L i 40ml. Jak nanosić: pędzlem lub wałkiem. Wydajność: 18 m2. Czas schnięcia: suchość dotykowa w 2H. Pokrywalna po 4H. Emisja VOC: Minimalna.

Zdjęcia 7

katalogi dostępne

Kolekcja Crown Metallic

Kolekcja Crown Metallic

Lśniąca, metaliczna emulsja do ścian wewnętrznych i akcentów. Kluczowe korzyści: Metaliczne odcienie, aby uzyskać wspaniały, lśniący efekt. Idealna na ścianę akcentową lub do szablonów. Wielkości opakowań: 1,25L i 125ml. Jak nanosić: wałkiem. Wydajność: 15m2. Czas schnięcia: Suchość dotykowa w 2-4H. Pokrywalna po 4H. Emisja VOC: Niska.Zdjęcia 9

katalogi dostępne

Kolekcja Crown Kolekcja Suede

Kolekcja Crown Kolekcja Suede

Daje na ścianach efekt szczotkowanego zamszu. Doskonale nadaje się do ścian akcentowych. Kluczowe korzyści: Uzyskanie efektu prawdziwego zamszu, łatwe do uzyskania poprzez przypadkowe pociągnięcia pędzlem. Idealna do ukrycia niewielkich niedoskonałości. Wielkości opakowań: 2,5L i 125ml. Jak nanosić: Pędzlem. Wydajność: 20m2. Czas schnięcia: Suchość dotykowa w 2-4H. Pokrywalna po 4H. Emisja VOC: Niska.

Zdjęcia 9

katalogi dostępne